Jak probíhá naše setkání

Objednání

Všechno začíná zvednutím telefonu a vytočením mého čísla. Většinou vám volám zpátky, protože nemám u sebe notes. Pak si domluvíme termín. Myslím, že už v této době se začíná něco dít, tedy téměř vždy se to potvrzuje. Den před naším setkání přichází sny, nebo myšlenky na věci, které chcete řešit nebo vás trápí, také pocity těšení se, nebo naopak pocity beznaděje a pochybností. To všechno je v pořádku.

Záměr

Potom si začneme povídat o tom s čím přicházíte, co vás trápí. Důležité jsou dialog, otevřenost a důvěra. Už tady se začínám „dívat“. Vypadá to tak, že mám zavřené oči nebo se dívám na jedno místo. Pomáhá mi to se velmi soustředit a být v napojení, kdy přichází odpovědi, ale také otázky, na které se vás ptám já. Spolu potom stanovíme záměr, s kterým do léčení půjdeme.

Záměr je velmi důležitý. Někdy se stává, že přijdete s několika záměry najednou nebo naopak s žádným. Nemusíte se bát, většinou spolu záměr vybereme a shodneme se na něm společně. Měl by s vámi rezonovat a  měli byste s jeho formulací být spokojeni.

Průběh léčení/terapie

Když už máme záměr, čili směr, důvod, cíl na co se jdeme dívat, co jdeme léčit, co jdeme odkrýt, můžete si udělat pohodlí, pohodlně si lehnout a oddat se vibraci bubnu. K léčení používám šamanský buben i proto, abyste  sami mohli pocítit léčení na vlastní kůži.  Různé fyzické i mentální vjemy jsou častými projevy a popsala jsem je v jiném článku.

Je mnohem lepší si sám prožít léčení, než si jen poslechnout to, co vám říkám já, nebo kdokoliv jiný. Často se stává, že máme stejné vjemy, a tím si sami potvrdíte, co se všechno dělo a léčilo. Vidíme stejné obrazy, vnímáme stejné pocity, nevolnost, zimnici, horko a pod. Po dobu léčení na vás mohu dotýkat rukama na místech, která potřebují podpořit a kde se otisk emoce a energie projevil ve fyzickém těle.

Když výsledky mluví

Ano,  vypadá to velmi jednoduše, že si jdeme „jenom“ zabubnovat. Protože se jedná o energetické léčení, někdy je to náročné. V těle pracujeme s bloky a traumaty hluboko uloženými, proto všechno ještě dobíhá 3 – 5 dní po terapii. Může vás léčené místo pobolívat, hořet, tepat, přicházet pocit jakési prázdnoty nebo velké úlevy, radosti, štěstí, úlevy, pochopení, procitnutí a schopnost se opět svobodně nadechnout. Jsou to všechno známky toho, že jsme s tělem  a emočními a energetickými bloky pracovali. Bývám s klientem v kontaktu ještě dobu po našem setkání na telefonu.

Sdílení

Velkou součástí je společné sdílení, co všechno se dělo vám, jak jste léčení prožívali. A co všechno jsem viděla, cítila a dělala já. Spolu přicházíme na to, co bylo špatně, proč a jak.

 

 

 

Sdílejte na sociálních sítích