Co nabízím

Při  našich sezeních kombinuji všechny mé znalosti z oboru psychoterapie, tradičního léčení přírodních národů a také můj dar, který trochu opouští sféru logiky a rozumu.

Vedené skupinové meditace se šamanským bubnem

Jde o hlubokou a intenzivní meditaci. Není potřeba žádná průprava či jiné zkušenosti. Nemusíte mít vlastní buben, bubnuji jenom já.  Budete jen pohodlně ležet a poslouchat zvuk rytmického bubnu.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit. Více info tady.

Individuální léčení se šamanským bubnem

Vydávám se za zvuku bubnu do ne-všední reality, abych pro klienta přinesla léčivá slova, symboly a obrazy, které mu pomohou v tom, co ho trápí, tíží a ubírá energii. Síla, s kterou tato psychoterapeutická metoda přichází, je ohromující. Mnozí jungiánští terapeuti objevili rezonanci mezi konceptem ztráty duše a svou prací. Klient jen odpočívá a relaxuje vleže za zvuku bubnu, nemusí umět šamansky cestovat, ani mít jinou průpravu. Důležitý je zde záměr, s kterým klient přichází a důvěra. Více zde.

Energetické léčení těla a podvědomí

Mluvím k vašemu podvědomí. Protože v něm jsou uloženy vzpomínky, zkušenosti, prožité děsy, které vyvolávají naše chování a také myšlenky, které už nám neslouží. Podvědomí je jediný archiv, kde se dá skvěle přepisovat, tak proč to nedělat? Rozhory s vaším podvědomím lze nahrávat. Takže říkejte si o nahrávky. Já nejenže zapomenu, co jsem všechno říkala a mluvila, ale často zapomenu i na to nahrávání.

Kakaová ceremonie

Použít šamanskou cestu s kakaem nebo kakao se šamanskou cestou je určitě nevšední zážitek. Je to ale také očista a výborná medicína.  Vzniká tak jedinečná vibrace, kdy se nacházíme ve velmi povznesené náladě, a v této chvíli dokážeme sami sebe vnímat bez jakýchkoliv omezení, bez programů naší mysli a stále otravného ega. Je to chvíle, kdy si můžeme dovolit všechny starosti a stresy odevzdat a jen tak si plout v kakaových vibrasférách, které tato medicína nabízí.

Kakao hezky naladí a harmonizuje srdeční centrum, uvolňuje hormony dobré nálady jako endorfiny a serotonin – pocítíte radost a spokojenost, spojuje se zemí, uzemňuje, pomáhá uvolnit napětí v těle – odevzdáte strach a negativní emoce z minulosti a plně se ponoříte do přítomného okamžiku. Více najdete tady.

Mluvená idividuální meditace – nahrávka na uzdravení duše

Posílám také nahrávky „na míru“ přímo na váš určitý záměr, problém, který řešíte, aniž bysme se viděli. Nahraji vám meditaci, která mi pro vás přijde. Mluvím opět k vašemu podvědomí. Má to překvapující sílu a velký smysl. Rozdíl je v tom, že si léčivé meditace pouštíte sami u sebe doma. Necháváte na sebe působit, všechno, co s meditací přichází.

Energetické harmonizační očisty osob i prostorů

Sdílejte na sociálních sítích