Co dělám

Při  našich sezeních kombinuji své znalosti z oboru psychoterapie a energetického léčení. Pracuji formou konstelačního náhledu a s vibrací energetického pole.

Máte problémy ve vztazích? V rodině? V lásce?

Prožíváte náročný rozchod nebo jste po náročném rozchodu?

Opakuje se vám stále stejný vzorec?

Cítíte se vyčerpaní, chybí vám životní energie a radost?

Chybí vám vnitřní síla a sebevědomí?

Nevěříte si?

Jste v zakletém kolečku různých nemocí?

Nemůžete otěhotnět?

Procházíte těžkým obdobím nebo jste zažili životní ztrátu?

Myslíte si, že se vám smůla lepí na paty?

Špatně spíte, jíte?

Chybí vám ženská energie nebo mužská?

Máte problémy se závislostí?

Používám také další metody práce s tělem a vibrací. Protože všechno je energie a to je vše, co je v životě k pochopení.

Dokážu se dívat na situace a věci z jiných úhlů pohledu.

Energetické léčení těla – Body terapie – velmi žádané

Mluvím k vašemu podvědomí, léčení je provázeno doteky na určitých místech těla. Protože v něm jsou uloženy vzpomínky, zkušenosti, prožité děsy, které vyvolávají naše chování a také myšlenky, které už nám neslouží. Podvědomí je jediný archiv, kde se dá skvěle přepisovat, tak proč to nedělat?

Individuální konstelační náhled – nejvíc oblíbené

Řešíte problémy ve vztahu, nevěry, dilemata, náhledy na pracovní příležitosti, zdraví, konstelační postavení rodiny a jiné těžké životní zkoušky? Náhledy do jakékoliv životní situace.

Regresní terapie – hypnoterapie

Hlubinné regrese mají velkou hloubku. Významně mění dosavadní vzorce chování, traumata i úzkosti. Pohledy na svět i na sebe. Zavádí do hlubokého nitra a do čisté zářivé pravdy.

Stále si jednu věc prostě neuvědomujeme. Většinu našeho života určuje nevědomí. Něco, co víme, ale nevíme, že to víme. Dokonce to víme tak moc dobře, že nám to určuje naše chování v různých situacích s různými lidmi. Automaticky se nějak chováme, nějak se cítíme, někoho nebo něco nesnášíme nebo naopak, někoho milujeme i když on nemiluje nás a s něčím máme pořád ten samý problém. Ale proč?

Věříme, že čas je lineární. Rozdíl mezi minulostí, přítomností a budoucností je pouze iluze. Všechno je propojené v nekonečném kruhu v nekonečném vesmíru událostí. Každý náš problém v sobě nese minulost. Pokud uzdravíme minulost, tím, že se do ní vydáme, můžeme změnit budoucnost a lépe také pochopit přítomnost. V každém případě je to stonásobně osvobozující.

Pohodlně se usaďte nebo lehněte. Zavřete oči a ponořte se do svého těla. S každým uvolněním se noříte hlouběji a hlouběji do svých vzpomínek uložených ve vašem nitru. Vzpomenete si na nějakou událost v minulosti, kdy jste byla ještě malá holčička? Pozorně si projděte tento váš příběh, můj hlas půjde s vámi…

Biodynamické masáže – velmi oblíbené

Biodynamická masáž vede k hluboké relaxaci a ke spojení se svým původním primárním já. Masáž tak pomáhá rozpouštět tyto bloky v celém těle velmi jemným způsobem pomocí doteku a hlazení emočně bolavých míst na těle, ale také v emoční rovině naší mysli.

Vedené meditace se šamanským bubnem – skupinové

Jde o hlubokou a intenzivní meditaci. Není potřeba žádná průprava či jiné zkušenosti. Nemusíte mít vlastní buben, bubnuji jenom já.  Budete jen pohodlně ležet a poslouchat zvuk rytmického bubnu.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit.

Návrat ztracené časti duše

Za zvuku bubnu, vibrace, do ne-všední reality, přináší léčivá slova, symboly a obrazy, které mu pomohou v tom, co trápí, tíží a ubírá energii. Síla, s kterou tato psychoterapeutická metoda přichází, je ohromující. Mnozí jungiánští terapeuti objevili rezonanci mezi konceptem ztráty duše a svou prací. Klient jen odpočívá a relaxuje vleže za zvuku bubnu, nemusí umět šamansky cestovat, ani mít jinou průpravu. Důležitý je zde záměr, s kterým klient přichází a důvěra.

Audio nahrávky na míru, konstelační nahrávky – často objednávané

Posílám audionahrávky „na míru“ přímo na vaše určité otázky, problém, který řešíte. Nahraji vám nahrávku, povídání, vhled do situace.

Léčení a jakákoliv práce sama na sobě je proces. Hluboko uložené věci, emoční bloky a energetické otisky někdy nejde vyléčit mávnutím kouzelné hůlky. Svoji roli zde hrají základní principy jako je odpuštění, pochopení, přijmutí. Vytáhneme-li problém z podvědomí do našeho vědomí, plně ho prožijeme, prozkoumáme, pochopíme, zbavíme ho síly, kterou na nás má. Můžeme opět žít život ve spokojenosti a harmonii, se znovu nabytou vnitřní sílou.

“Můžete cvičit, zdravě jíst, pít hodně vody, brát vitamíny, polykat léky, číst odborné články, ale pokud budete mít bolavou duši, nepohnete se dál. „

Sdílejte na sociálních sítích