Co nabízím

Při  našich sezeních kombinuji všechny mé znalosti z oboru psychoterapie, tradičního léčení přírodních národů a také můj dar, který trochu opouští sféru logiky a rozumu.

Vedené skupinové meditace se šamanským bubnem

Jde o hlubokou a intenzivní meditaci. Není potřeba žádná průprava či jiné zkušenosti. Nemusíte mít vlastní buben, bubnuji jenom já.  Budete jen pohodlně ležet a poslouchat zvuk rytmického bubnu.

Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry, spojuje nás se sebou samými a také s našimi spirituálními průvodci. Během bubnování vstupuje vědomí do kontaktu s podvědomím a pomáhá nám dostat se do tady a teď. Buben vnáší do místnosti osvěžující nové energie a starých, tíživých energií nám pomáhá se zbavit. Více info tady.

Individuální léčení se šamanským bubnem

Vydávám se za zvuku bubnu do ne-všední reality, abych pro klienta přinesla léčivá slova, symboly a obrazy, které mu pomohou v tom, co ho trápí, tíží a ubírá energii. Síla, s kterou tato psychoterapeutická metoda přichází, je ohromující. Mnozí jungiánští terapeuti objevili rezonanci mezi konceptem ztráty duše a svou prací. Klient jen odpočívá a relaxuje vleže za zvuku bubnu, nemusí umět šamansky cestovat, ani mít jinou průpravu. Důležitý je zde záměr, s kterým klient přichází a důvěra. Více zde.

Channeling

Dokážu se dívat na situace a věci ve změněném stavu vědomí, kdy se moje frekvence mozku změní na vyšší a dominantní frekvence je potlačena. Pokud to mám nějak potřebu analyzovat či škatulkovat, říká se tomu channeling. Donedávna jsem to nenazývala nijak. Pomocí  této metody, kterou používám již mnoho let, zprvu nevědomě, později vědomě, se můžeme podívat na otázky, které vás trápí.  Vztahy, fyzické problémy, emoční vypětí, nevysvětlitelná únava, ztráta imunity, nespavost, závislost, manipulace,  osobní růst, důležitá rozhodnutí apod.

Dostáváme informace a léčivé obrazy, které jsou určený přímo a jen pro vás. Nepřináším informace od vesmírných bytostí z různých koutů Galaxie.

Můj coming out zde.

Kakaová ceremonie

Použít šamanskou cestu s kakaem nebo kakao se šamanskou cestou je určitě nevšední zážitek. Je to ale také očista a výborná medicína.  Vzniká tak jedinečná vibrace, kdy se nacházíme ve velmi povznesené náladě, a v této chvíli dokážeme sami sebe vnímat bez jakýchkoliv omezení, bez programů naší mysli a stále otravného ega. Je to chvíle, kdy si můžeme dovolit všechny starosti a stresy odevzdat a jen tak si plout v kakaových vibrasférách, které tato medicína nabízí.

Kakao hezky naladí a harmonizuje srdeční centrum, uvolňuje hormony dobré nálady jako endorfiny a serotonin – pocítíte radost a spokojenost, spojuje se zemí, uzemňuje, pomáhá uvolnit napětí v těle – odevzdáte strach a negativní emoce z minulosti a plně se ponoříte do přítomného okamžiku. Více najdete tady.

Průvodce při práci s posvátnými rostlinami

Podle přírodních národů má každá rostlina, kámen, zvíře, planeta duši. Rostlinné drogy jsou tedy bytosti, entity, mají duši. Mají vlastní vědomí, proto když si je bereme s nějakým záměrem, mohou nám pomoci. Zvyšují nám vibrace, otevírají nás, mohu dokonce i léčit a rozšiřují nám vědomí. Pokud se nám rozšíří vědomí natolik, že můžeme nahlížet do jiných realit neviditelného jemno – hmotného světa. Je více než jisté, že tento svět vidí i nás. Být vidět a být otevřený s sebou přináší řadu výhod, nevýhod či rizik.

Pokud se rozhodnu pro použít pro svoje léčení rostliny, důležité je uvědomění, že se spojuji s duchem této rostliny. Měl bych mít přístup ke všem dostupným informacím, co se vlastně bude dít a co všechno se může stát a ke komu půjdu. Důkladná znalost a informovanost o všech následcích, které jsou spojené s otevřeností našeho energetického pole, byť jen na chvíli, je klíčová. I chvíle může pro někoho v některých případech znamenat nekonečný kolotoč poněkud nešťastných událostí.

Jako průvodce vás ráda na setkání s rostlinami připravím. Mohu vás i doprovázet jako doprovod, to se velmi osvědčilo. Nebo následně s vámi rozebrat vaše prožitky, což pokládám za velmi důležitou část při této práci.

 

 

Sdílejte na sociálních sítích