Terapie/channeling

Řešíte problémy ve vztahu? Trápí Vás nevysvětlitelná únava? Cítíte strach, smutek, vinu? Nemůžete spát? Stojíte před důležitým rozhodnutím? Potřebujete poradit, svěřit se? Hledáte směr svého duchovního rozvoje?

Na tyto a další otázky a životní situace budeme spolu hledat odpovědi. Důležitý je otevřený dialog a sdílení. Při  našich sezeních kombinuji všechny mé znalosti z oboru psychoterapie, tradičního léčení přírodních národů a také můj dar, který trochu opouští sféru logiky a rozumu.

Dokážu se dívat na situace a věci ve změněném stavu vědomí, kdy se moje frekvence mozku změní na vyšší a dominantní frekvence je potlačena. Pokud to mám nějak potřebu analyzovat či škatulkovat, říká se tomu channeling. Donedávna jsem to nenazývala nijak. Pomocí  této metody, kterou používám již mnoho let, zprvu nevědomě, později vědomě, se můžeme podívat na otázky, které vás trápí.  Ať už se jedná o osobní život, kariéru nebo zdraví.

Dostáváme informace a léčivé obrazy, které jsou určený přímo a jen pro vás. Dochází k hlubokému léčení. Pokud jste otevření a připraveni na odpověď, vždy ji dostanete a pomůže vám v jakékoliv životní situaci. Nepřináším informace od vesmírných bytostí z různých koutů Galaxie, ale od vašich průvodců, spojenců a také od těch mých.

Umožníme-li problému vstoupit do vědomí, plně prožít a pečlivě prozkoumat, zbavíme ho jeho síly, která jinak působila rušivě na naše životy. Tak lze často vyléčit chronické, emoční a někdy i fyzické poruchy v našem životě, jejichž příčina byla do té doby neznámá. Můžeme se tak opět vrátit k radostnému životu v harmonii.

Těším se na všechny a je mi ctí, že Vás mohu doprovázet na Vaší cestě

S láskou

Elizabeth

 

Jsem channeler


Nejčastěji řešená témata:

Partnerské vztahy

Známe je všichni a hrají pravě jednu z klíčových rolí v našem životě. Jsou to takové životní zkoušky, které neustále prověřují, zkoušejí nás a také nás hodně učí.  Promítají se v nich naše strachy, sebevědomí, zážitky z dětství, naučené vzorce chování, ale také špatné zkušenosti. To všechno si s sebou vláčíme. K tomu, aby naše partnerské vztahy byly spokojenější je nutné všechno nepotřebné odhodit.

Manipulace ve vztazích

„Jestli mě máš ráda, tak tam nepůjdeš a budeš se mnou doma.“ „Tohle může říct jen naprostý hlupák.“ „Měla by ses jít léčit.“ „Každý slušný člověk ví, že tohle se nedělá.“ „Jestli nebudeš dělat, co chci já, tak se s tebou rozvedu.“ Manipulátoři mají i další širokou škálu metod a technik. Manipulativní vztah je jednostranný a nevyvážený vztah, manipulátor se snaží prosadit své zájmy na úkor partnera. Schopnými manipulátory zdaleka nejsou jen naši partneři, ale také velmi často jiní členové rodiny nebo blízká kamarádka. Následky těchto vztahů jsou vážné, vznikají velmi častá duševní zranění a psychické problémy, které často zacházejí do psychosomatických onemocnění.

Postinterrupční syndrom

Týká se žen, které interrupci podstoupily dobrovolně i nedobrovolně v jakémkoliv stádiu těhotenství. Téma je to velmi bolavé a intimní. Mezi nejsilnější projevy postinterrupčního syndromu patří pocit viny a smutku ze ztráty, hněv, úzkost, citový chlad, problémy ve vztazích a v sexuálním životě. Často se objevuje beznaděj, strach z neplodnosti, či nadměrná touha znovu rychle otěhotnět, výbuchy pláče, sebetrestání apod. Jde o silné trauma, které zasahuje nejen ženu, ale také jejího partnera a rodinu. Interrupce je pro ženu často tabu, o kterém se nemluví, proto je na místě možnost sdílení, „svěřit se“. Důležité je tuto životní zkoušku lépe pochopit, přijmout vlastní rozhodnutí, zbavit se pocitů viny a odpustit.

Sdílejte na sociálních sítích