Zásady ochrany osobních údajů

Na této stránce je popsáno, jak stránka vecimezinami.cz nakládá s osobními údaji uživatelů.

Komentáře a jiné formuláře

Uživatel při vkládání komentářů ke článkům vyplňuje určité osobní údaje. Tyto údaje nikomu nepředáváme. Emailovou adresu na webu nikde nezobrazujeme, je vidět pouze v administračním rozhraní, které není běžně přístupné.

Ačkoliv se uživatel na stránce nikde nepřihlašuje, aplikace může do prohlížeče pomocí souborů cookie ukládat osobní údaje pro automatické doplňování formulářů v budoucnosti.

Zasílání novinek

K zasílání novinek používáme Mailchimp. Pokud se rozhodnete přihlásit se k odběru, vámi zadané údaje budou automaticky uloženy v našem seznamu kontaktů v Mailchimpu. Při zrušení zasílání novinek jsou vaše údaje vymazány.

Další služby

  • Pro sledování aktivity na jednotlivých stránkách používáme Google Analytics. Tento systém sleduje aktivitu uživatelů pomocí souborů cookie, které jsou uloženy v prohlížeči.
  • U článků je vidět panel s naší stránkou na Facebooku. Tento panel je samostatná webová aplikace načtená z Facebooku. Načtením stránky s tímto panelem a jakoukoli interakcí s tímto panelem tedy interagujeme přímo s Facebookem, nikoliv s naším systémem.
  • Pro detekci robotů používáme Google reCAPTCHA.