Dušičkové Krkonoše 2.11.- 4.11.2018

Dušičkové Krkonoše byly minulý rok opravdu hodně halloweenské aniž bychom to předem čekali. Tento rok neponecháme nic náhodě a Dušičkový víkend se ponese v duchu svátku všech mrtvých. Meditace se šamanským bubnem se budou věnovat tématům smrti, umírání a zemřelým.

Smrt a umírání je stále neprobádané a tajemné téma, které stojí za průzkum. Vydáme se na cestu, kde si ukážeme smrt a umírání z pohledu šamanismu.  Smrt a umírání z pohledu duchovního a spirituálního hlediska není jen o žití v „nebi“.

Čeká nás zážitková, sebepoznávací a seberozvojová seance v kruhu 8 lidí uprostřed krkonošských lesů v příjemné chalupě.

Budeme hodně cestovat, tedy vstupovat do změněných stavů vědomí za pomoci zvuku a vibrace bubnu.

Během našeho cestování získáme přístup do „živé knihovny“ své existence se všemi zážitky z minulosti, přítomnosti a budoucnosti.

Navážeme kontakt se svými spirituálními spojenci, ochránci a průvodci.

Navštívíme energetická místa – Horní svět a Dolní svět a další…

Šamanismus je jedna z nejstarších metod léčení a získávání odpovědí na naše otázky, které nás trápí. Šamanské cesty slouží k upevnění zdraví a léčení duše. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry.

Více k léčivým víkendům zde: http://vecimezinami.cz/2017/11/30/co-jsou-lecive-vikendy/

Co s sebou?

Doporučuji den před workshopem nejíst maso, vynechat alkohol a omamné látky. Léčení je velmi intenzivní a je dobré k němu takto přistupovat.

Program:

Začínáme v pátek 18h – 19h. Po večeři následuje otvření Kruhu a naladění se na prostor a práci.

V sobotu začínáme v 9h  snídaní a pokračujeme šamanskými cestami a rituály. Po obědě je 3 hodinová pauza na výlety, odpočinek, procházky.

V neděli začínáme snídaní a končíme ve 14h.

Lehkou deku na přikrytí, při změněných stavech vědomí teplota těla klesá.  Karimatku. Šátek přes oči. Tužka a zápisník, je dobré si zážitky z cest zapisovat.

Nežádoucí účinky nejsou známy. Žádoucích je nespočet .

Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid. Někdy můžeme ještě 3 dny poté pociťovat fyzické projevy těla na vibrace bubnu a léčení.

Místo Rudník Javorník

Cena 3 600,- Kč zahrnuje přípěvek na  medicínu bubnu, ubytování a veg. stravu. Pro ty, kdo již na víkendu byli je uplatněna 10% sleva.

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 1.500,- na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše telefonní číslo + Krkonoše.

 

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář