Cesty s bubnem do nevšední reality (5.10. 2019 v Martjam joga Mladá Boleslav)

Milí vesmírní jezdci. Už 5.10. od 10h v Mladé Boleslavi to vypukne! 🥳
Znovu se setkáme s neviditelným světem, kam nás doprovodí šamanský buben. 🧘‍♀️
Tentokrát trochu jinak, v jiném duchu stráveném odpoledni probereme všechny Věci mezi námi a co je hlavní, opět se setkáme a já už se moc těším! 🤩
Mám spoustu novinek na poli práce s vaším podvědomím a jedno vím taky jistě, každý dostane přesně to, co opravdu potřebuje.
Kruh se otevírá, právě teď…❤️

Cesta bubnu je čistě zážitková. Jde hodně do hloubky a je velmi intenzivní. Je vhodná pro všechny, bez rozdílu věku či náboženského vyznání.

Budeme hodně cestovat, tedy vstupovat do změněných stavů vědomí za pomoci zvuku a vibrace bubnu.

Budeme rozšiřovat své vnímání, stejně jako šaman, do té části reality, kterou běžně nevnímáme.

Poznáme jak mocné je využití šamanismu v individuální i skupinové terapii.

Během našeho cestování získáme přístup do svého podvědomí a nadvědomí se všemi zážitky z minulosti, přítomnosti a budoucnosti.

Navážeme kontakt se svými spirituálními spojenci, ochránci a průvodci.

Spojíme se se svojí silou a vnitřní moudrostí, která nám pomůže si vzpomenout, kdo jsme a jaké je naše poslání, co je pro nás důležité a čeho se máme vzdát.

Ochutnáme indiánský nápoj Wayusa, který se pije rituálně ráno v džungli v jižní Amazonii.

Šamanismus je jedna z nejstarších metod léčení a získávání odpovědí.

Šamanské cesty slouží k upevnění zdraví a léčení duše. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl, otevírá naše srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, vyrovnává mozkové hemisféry.

S sebou:

Lehkou deku na přikrytí.  Šátek přes oči. Tužka a zápisník, je dobré si zážitky z cest zapisovat. Lehká svačinka.

Po našem setkání se šamanským bubnem doporučuji si udělat čas sám pro sebe, volit spíše klid.

Program:

1. Setkání, seznámení se a stanovení záměru, sdílení – co od léčení očekávám. Podle vašich témat (traumat) určím, čím se budeme přesně zabývat.
 
2. Indiviuální energetická očista a harmonizace energetického těla každého, odstranění negativních sil a naladění se na vyšší vibrace.
 
3. Napojení se na své průvodce a bytosti z jemnohmotného světa a otevření se vysokým vibracím bubnu a uzdravující vysokofrekvenční energii, která výrazně zvýší vlastní vibrace, zvýší pozitivní energie, prohloubí seběvědomí a sebelásku.
 
4. Řízené meditace na záměry se šamanským bubnem, ale i bez něj. Projdeme hlubokými uzravujícími meditacemi zaměřenými na zvolená témata, jak celé skupiny, tak individuálními.
 
Vyčistíme a projdeme důležitá místa v našem podvědomí, která nám způsobují například nepřimeřené reakce v různých situacích ve vztazích, strachy například z opuštění, odmítnutí, zrady, selhání apod., neschopnost z něčeho vystoupit, emoční vypětí a traumata.
 
5. Sdílení a různá doporučení, praktické rady, channeling a vše co Vás bude zajímat.

Kde: Studio Matrjam joga https://martjamyoga.chytra-rezervace.cz/rezervacni-system/?misto_id=465&hodina_start=7%3A00&hodina_end=18%3A00

Cena: 1.500,-

Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 500,- na účet: 2301282733/2010. Do poznámky prosím jméno a jako v.s. vaše telefonní číslo + Mladá Boleslav a datum

Sdílejte na sociálních sítích
Publikováno v Akce

Napsat komentář